OVER ONS

Veluwe Granen

Veluwe Granen is een handelsonderneming in veevoedergrondstoffen gevestigd in Ede. Wij leveren onder andere gerst, tarwe en maïs. Door zo veel mogelijk direct in te kopen bij coöperaties,  akkerbouwers en collecteurs kunnen wij onze klant voorzien van verschillende grondstoffen van hoge kwaliteit tegen een goede prijs.

GMP+

Alle granen die Veluwe Granen levert zijn GMP+ gecertificeerd. GMP+ is een internationaal kwaliteitssysteem waarbij de veiligheid van veevoeders gewaarborgd wordt. Hierdoor voorziet Veluwe Granen u altijd van granen die voldoen aan strenge kwaliteitseisen en dus van goede kwaliteit zijn.

 

Onze filosofie

Betrouwbaarheid en vertrouwen zijn belangrijke pijlers bij Veluwe Granen. Onze filosofie maakt het mogelijk om een duurzame en betrouwbare samenwerking aan te gaan:

  • Vertrouwen geven = Vertrouwen krijgen
  • Goed voor de klant = Goed voor ons
  • Afspraak = Afspraak

Execution

Algemeen
execution@veluwegranen.nl
+31 (0) 318 769 155

Anne
anne@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 43

Karen
karen@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 44

Natasja
natasja@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 45

Ilse
ilse@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 46

Metina
metina@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 49

Administration

Wilco
wilco@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 47

Frits
frits@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 48

Reynanda
reynanda@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 40

Trade

Nicolas
nicolas@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 42

Gerard
gerard@veluwegranen.nl
+31 (0) 85 747 06 41

maize_veluwegranen